Inovatívny vývoj

Firma Schulze - Brakel pôsobí na trhu ako výrobca molitanových chráničov mikrofónov už od roku 1967. Začínali výrobou sériových chráničov mikrofónov pre firmy ako Sennheiser, Lufthansa, AKG. Od roku 1975 sa zaoberajú zákazkovou výrobou podľa jednotlivých požiadaviek zákazníkov.

V roku 1998 získali prvú výhradnú zákazku na výrobu dvojfarebných chráničov mikrofónov s logom pre televíziu ZDF. Od tej doby sa ich technológie stále vyvíjajú a zdokonaľujú. Získavajú zákazky z popredných svetových televízií, rádií, organizácií.

 

Tvary, farby, veľkosti

V súčasnosti dodávame molitanové chrániče mikrofónov prakticky ľubovoľných tvarov a farieb a sme obmedzení len dizajnérskou kreativitou jednotlivého zákazníka.

Farba je dotiahnutá až do vnútorných okrajov chrániča, vnútorný otvor chrániča je samozrejme prispôsobený veľkosti používaného mikrofónu.

Každý molitan je zafarbený podľa požiadaviek zákazníka farbami, ktoré je možné špecifikovať pomocou farebného vzorkovníka Pantone, PMS, HKS alebo RAL systém (RGB, CMYK).

Na mieru pre Vašu firmu

Samozrejmosťou je vyhotovenie niekoľkých rôznych tvarov v jednotnom dizajne. Tzn. že Vaše farby a logo budú identické na chráničoch mikrofónov napr. pre ručný mikrofón, kameru alebo smerový mikrofón.

Pokiaľ zákazník nepoužíva chránič mikrofónu a napriek tomu sa potrebuje zviditeľniť, vieme dodať i tzv. identifikátory z plastu či z molitanu v rôznych tvaroch (štvorec, kruh, trojuholník) v zákazníkových farbách a so zákazníkovým logom.