Veterné ochrany

Dekorované chrániče mikrofónov možno vyrobiť presne podľa Vašich požiadaviek, a to buď ako štandardný farbený molitan, alebo ako molitan s povrchovou úpravou tzv. "flockovania" (povrch pripomínajúci zamat) vo Vami zvolenom odtieni. Táto varianta je stálofarebná, vyzerá veľmi elegantne, flockovaný povrch má veľmi výraznú farbu v reále aj na kamere, veľmi dobre na ňom drží logo a jednoduchšie sa udržuje v čistote. Flockovanie odporúčame všetkým našim zákazníkom a všetcia naši najväčší zákazníci, ako aj väčšina našich menších zákazníkov má chrániče s flockovaným povrchom (niektorí i vo viacerých farbách).

Voľba tvaru a veľkosti chrániča mikrofónu závisí iba od tvaru Vášho mikrofónu.

Vieme dodať chránič na akýkoľvek typ mikrofónu, či zvukovozáznamového zariadenia (napr. digitálne diktafóny).

Minimálny odber chráničov mikrofónov je 10 ks.

Celková cena chrániča mikrofónu sa odvíja od typu, t.j. tvaru chrániča, zvolenej povrchovej úpravy chrániča, od farebnosti loga a od počtu log na chrániči (na elipsoidných chráničoch môžu byť umiestnené 2 alebo 3 logá, na 3-hranných chráničoch sú vhodné 3 logá a na 4-hranné chrániče odporúčame umiestniť 4 logá).

Radi Vám vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku, ako podklady nám, prosím, pošlite: typ chrániča (môžete si vybrať z našej galérie), typ mikrofónu, pre ktorý je chránič určený, počet požadovaných chráničov, požadovanú povrchovú úpravu chrániča a Vaše logo ako súbor v krivkách.